Transport lotniczy

PROFITRAVEL jest licencjonowanym agentem IATA o numerze akredytacji 63-4 5140/0003. Nowa, wysoka jakość i zaangażowanie w obsługę klienta są głównymi cechami, które wyróżniają nas od standardowych, powszechnie znanych, korporacyjnych procedur. Nasi Klienci nie są anonimowi i otrzymują tylko czasu ile wymagają. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług:

IMPORT / EXPORT (INCOTERMS 2020)
Kompleksowa obsługa transportów bazując na wszystkich warunkach INCOTERMS 2020. Możliwość korzystania z preferencyjnych stawek indywidualnych wynegocjowanych z liniami lotniczymi.

TRANSPORT TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH - DGR
Przygotowanie towaru oraz dokumentacji niezbędnej do wysyłki materiałów niebezpiecznych przez osobę z certyfikatem IATA DGR kategorii szóstej.

TRANSPORT W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ
Organizacja przewozu towaru od drzwi do drzwi z zapewnieniem utrzymania wymaganej temperatury dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi podwykonawcami oraz odpowiednimi serwisami oferowanymi przez linie lotnicze.

TRANSPORT TOWARÓW POWRACAJĄCYCH - INF-3, ATA CARNET
Pomoc w przygotowaniu wysyłki towarów powracających zgodnie z procedurą INF-3 oraz ATA CARNET w ramach współpracy z agentami na całym świecie.

OBSŁUGA CELNA ORAZ UBEZPIECZENIE
W ramach współpracy z agencją celną posiadającą certyfikat AEO, jesteśmy w stanie zaproponować obsługę celną na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów. Na życzenie klienta ubezpieczamy również towar.

DORADZTWO SPECJALISTY 24/7
Jesteśmy dostępni przez cały dzień - 7 dni w tygodniu. W razie problemów z transportem w trakcie weekendu, jesteśmy w stanie szybko zareagować i dzięki temu uniknąć opóźnień.

Profitravel to butikowe biuro podróży, które działa od 2003 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profiart to wyjątkowa kolekcja vintage’owych plakatów turystycznych. Zapraszamy do naszego sklepu.